Get Adobe Flash player

Nasze Przedsiębiorstwo w 1998 roku powstało jako realizacja rodzinnych doświadczeń ogólnobudowlanych wyspecjalizowana w fachu ciesielsko-dekarskim. Prowadzimy także sprzedaż materiałów do ich wykonania. W 2000 roku rozszerzyliśmy zakres oferty o systemy dociepleń budynków (docieplanie poddaszy, docieplanie ścian zewn., systemy karton-gips) oraz inne materiały budowlane.

 

Firma "WAXBUD" współpracuje z wieloma producentami, firmami usługowymi, jak i handlowymi, dzięki temu Klienci otrzymują od nas pełną ofertę w w.w. zakresie.

 

WAXBUD jest firmą zajmującą się również wyceną i wykonawstwem dachów obiektów architektoniczno-budowlanych z zastosowaniem inteligentnego systemu zarządzania. Nasze doświadczenie to ponad 15 lat pracy zawodowej.


W pracowni WAXBUD-u interesant może określić koszt wykonania lub remontu dachu, a następnie zlecić jego wykonanie. Przy ustalaniu kosztorysu wskażemy Państwu rozwiązania drogie i zasadność ich stosowania, czy też wskazanie stref, gdzie należy inwestować mniej, a gdzie można oszczędzać i jakich materiałów użyć.
Nasze realizacje są indywidualnie dostosowywane do potrzeb każdego Klienta, doradzamy w oparciu o wiedzę materiałową jak również wykonawczą. Klient korzysta z naszych rabatów przy zakupach materiałów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo "Katalog zestawienia materiałowego" niezwykle pomocna lektura dla tych, którzy nie chcą poświęcać całych weekendów, czy tygodni na zwiedzanie sklepów w poszukiwaniu odpowiednich produktów - tu otrzymują wszystko na tacy policzone ze wskazaniem upustów.

Wykonujemy zarówno dachy budynków mieszkalnych, komercyjnych, jak i dachy hal, magazynów. Wychodząc naprzeciw zaleceniom UE narzucającej audyt energetyczny budynków (oceniający straty ciepła) wykonujemy dachy budynków energooszczędnych i pasywnych z zastosowaniem najnowszych rozwiązań termoizolacyjnych, montujemy panele słoneczne czy nowoczesne okna dachowe z systemem bezprzewodowej komunikacji radiowej Z-Wave..

Sprawdź Nas, zadzwoń lub umów się na spotkanie u Nas w biurze, podczas którego rzetelnie przedstawimy zakres prac, wzajemnych obowiązków oraz zależności kosztów do realizacji zamierzenia budowlanego, prezentując przy tym zdjęcia z realizacji juz wykonanych i aktualnie wykonywanych...możemy również umówić wizytę na budowie lub już zrealizowanej ostatniej inwestycji.

Zrób to raz, a dobrze - Szanuj Swój Czas i Pieniądze.